Tabela Serwerów Najarana-Anka.com

ID Gra MOD Adres IP Monitoring HLTV Połącz
#1 PaintBall 145.239.239.221:27285

TSUNAMI

ODRZUCONE
Moderator by TSUNAMI

1. Imię: Damian
2. Wiek: 14
3. Opisz swoje doświadczenie: Znam się na rzeczy, posiadałem moderatora, opiekunów serwerów, junior adminów , redaktorów itp na innych sieciach. Nigdy nie było ze mną problemów.
4. Ile czasu w ciągu dnia jesteś w stanie poświęcić na forum: 6-8h
5. W czym chciałbyś pomóc i co chciałbyś zmienić: Chciałbym pomóc w rozrastaniu się sieci, min. nowych graczy, reklamę forum itp, mam doświadczenie jeśli chodzi o takiego typu rzeczy, bo sam posiadam fanpage na facebooku ponad 11k like'ów oraz wiele, wiele więcej. - W każdym momencie mozńa pogadać na TeamSpeaku.
6. Przekonaj nas dlaczego właśnie Ty: Forum jest nowe, napewno przyda sie dobry moderator, oraz promotor, który pomoże rozreklamować serwer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, TSUNAMI napisał:

3. Opisz swoje doświadczenie: Znam się na rzeczy, posiadałem moderatora, opiekunów serwerów, junior adminów , redaktorów itp na innych sieciach. Nigdy nie było ze mną problemów.

Na których sieciach? Mógłbyś wskazać nazwy? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, kmr. napisał:

Na których sieciach? Mógłbyś wskazać nazwy? :)

Nie chciałbym reklamowac, lecz jesli chcesz "LakeStrike" "CsJoke" "Kuleczky.pl" i wiele wiele więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://lakestrike.pl/index.php?/user/176-tsunami/

To Twoje konto?  W celu weryfikacji, podaj proszę ewentualne inne nicki, pod jakimi miałeś tam konta (lub link).

Chce po prostu sprawdzić jak sobie radziłeś wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, kmr. napisał:

http://lakestrike.pl/index.php?/user/176-tsunami/

To Twoje konto?  W celu weryfikacji, podaj proszę ewentualne inne nicki, pod jakimi miałeś tam konta (lub link).

Chce po prostu sprawdzić jak sobie radziłeś wcześniej :)

Ta, ale ja mialem tu tez nick Roughster - na niektorych sieciach konta byly usuniete, lub nicki ktorych nie pamietam;)

Na Lake miałem opka na Zp - tylko nie dogadalem sie wtedy z wlascicielami i zrezygnowalem, ale na praktycznie kazdej sieci mialem redaktora,moderatora,opka,adminow itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość Wygenerowana Automatycznie.
Ten temat został zamknięty przez administrację.

Podanie odrzucone. 
Uzasadnienie. Nie spełniasz wymagań (głównie wymagania wiekowego). Co do doświadczenia - mam pewne wątpliwości. 

Z poważaniem,
Zespół Najarana-Anka.com 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.